У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна-1 - Ходорів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна-1 - Ходорів:

Розклад поїздів Роздільна-1 Ходорів на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна-1 Ходорів найчастіше зупиняються на станціях Затишшя, Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, Крижопіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.27 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Ходорів прибувають вони відповідно о 07.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна-1 Ходорів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна-1 - Ходорів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Роздільна-1 - Ходорів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна-1 – Ходорів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136 Одеса Чернівці 19.27
Роздільна-1
07.36
Ходорів
12 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
26 Одеса Ясіня 19.27
Роздільна-1
07.36
Ходорів
12 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна-1 -Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна-1 — Ходорів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ходорів — Роздільна-1