У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна-1 - Кривин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна-1 - Кривин:

Розклад поїздів Роздільна-1 Кривин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна-1 Кривин найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Калинівка-1, Шепетівка, Полонне, Печанівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.12 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Кривин прибувають вони відповідно о 04.51 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна-1 Кривин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна-1 - Кривин складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Роздільна-1 - Кривин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна-1 – Кривин залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Одеса Ковель 18.12
Роздільна-1
04.51
Кривин
10 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна-1 -Кривин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна-1 — Кривин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кривин — Роздільна-1