У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна-1 - Славута-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна-1 - Славута-1:

Розклад поїздів Роздільна-1 Славута-1 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна-1 Славута-1 найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Слобідка, Кодима, Рудниця, Крижопіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.12 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Славута-1 прибувають вони відповідно о 04.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна-1 Славута-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна-1 - Славута-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Роздільна-1 - Славута-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна-1 – Славута-1 залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Роздільна-1 - Славута-1 можна від 274.71 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Одеса Ковель 18.12
Роздільна-1
04.35
Славута-1
10 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна-1 -Славута-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна-1 — Славута-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Славута-1 — Роздільна-1