У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожище - Знам'янка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рожище - Знам'янка:

Розклад поїздів Рожище Знам'янка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Рожище Знам'янка найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Чуднів-Волинський, Цвіткове, Городище, Корсунь, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.24 зі станції Рожище, в кінцевий же пункт Знам'янка-Пас. прибувають вони відповідно о 07.22 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рожище Знам'янка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рожище - Знам'янка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рожище - Знам'янка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рожище – Знам'янка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Ковель Запоріжжя 18.24
Рожище
07.22
Знам'янка-Пас.
12 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рожище -Знам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожище — Знам'янка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Знам'янка — Рожище