У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сарни - Дарниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Сарни - Дарниця:

Розклад поїздів Сарни Дарниця на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Сарни Дарниця найчастіше зупиняються на станціях Клесів, Томашгород, Рокитне-Волинське, Остки, Олевськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.46 зі станції Сарни, в кінцевий же пункт Дарниця прибувають вони відповідно о 10.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Сарни Дарниця є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Сарни - Дарниця складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Сарни - Дарниця можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Сарни – Дарниця залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
114 Львів Харків 00.46
Сарни
10.21
Дарниця
9 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Сарни -Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сарни — Дарниця

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дарниця — Сарни