У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сарни - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Сарни - Київ:

Розклад поїздів Сарни Київ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Сарни Київ найчастіше зупиняються на станціях Клесів, Томашгород, Рокитне-Волинське, Остки, Олевськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.46 зі станції Сарни, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 09.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Сарни Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Сарни - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Сарни - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Сарни – Київ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Сарни - Київ можна від 191.43 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
114 Львів Харків 00.46
Сарни
09.37
Київ-Пас.
8 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
132 Львів Дніпро 00.46
Сарни
09.37
Київ-Пас.
8 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Сарни -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сарни — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Сарни