У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сарни - Турійськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Сарни - Турійськ:

Розклад поїздів Сарни Турійськ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Сарни Турійськ найчастіше зупиняються на станціях Антонівка, Рафалівка, Чарторийськ, Маневичі, Поворськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.03 зі станції Сарни, в кінцевий же пункт Турійськ прибувають вони відповідно о 19.06 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Сарни Турійськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Сарни - Турійськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Сарни - Турійськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Сарни – Турійськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
131 Дніпро Львів 16.03
Сарни
19.06
Турійськ
3 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
113 Харків Львів 16.03
Сарни
19.06
Турійськ
3 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Сарни -Турійськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сарни — Турійськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Турійськ — Сарни