У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Святошин - Біличі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Святошин - Біличі:

Поточний розклад електричок Святошин - Біличі включає 13 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 52 хв зі станції Святошин і прибуває на станцію Біличі о 17 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6623 сполученням Київ-Пас. - Тетерів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 8 хв. Між станціями Святошин і Біличі цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Святошин - Біличі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Святошин Біличі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Святошин - Біличі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Святошин та Біличі – 21.2 км. Ціна квитка на електричку Святошин Біличі складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Святошин -Біличі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Святошин — Біличі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Біличі — Святошин