З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Святошин - Ковель
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Святошин - Ковель:

Розклад поїздів Святошин Ковель на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Святошин Ковель найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Коростень, Острог, Здолбунів-Пас., Новоград-Волинський-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.43, 23.31 зі станції Святошин, в кінцевий же пункт Ковель прибувають вони відповідно о 07.37, 08.19 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Святошин Ковель є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Святошин - Ковель складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Святошин - Ковель можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
097К Київ Ковель 21.43
Святошин
07.37
Ковель
9 г 54 хв Курсує щоденно - переглянути
267К Київ Ковель 23.31
Святошин
08.19
Ковель
8 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Святошин -Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Святошин — Ковель

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ковель — Святошин