У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Святошин - Шепетівка(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Святошин - Шепетівка(всі вокзали):

Розклад поїздів Святошин Шепетівка(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Святошин Шепетівка(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Коростень, Новоград-Волинський-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.45, 22.16 зі станції Святошин, в кінцевий же пункт Шепетівка прибувають вони відповідно о 02.04, 02.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Святошин Шепетівка(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Святошин - Шепетівка(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Святошин - Шепетівка(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Святошин – Шепетівка(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
43
СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС
Черкаси Івано-Франківськ 21.45
Святошин
02.04
Шепетівка
4 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
97 Київ Ковель 22.16
Святошин
02.42
Шепетівка
4 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Святошин -Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Святошин — Шепетівка(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Шепетівка(всі вокзали) — Святошин