У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Синельникове-1 - Підволочиськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Синельникове-1 - Підволочиськ:

Розклад поїздів Синельникове-1 Підволочиськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Синельникове-1 Підволочиськ найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., Олександрія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.36 зі станції Синельникове-1, в кінцевий же пункт Підволочиськ прибувають вони відповідно о 12.11 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Синельникове-1 Підволочиськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Синельникове-1 - Підволочиськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Синельникове-1 - Підволочиськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Синельникове-1 – Підволочиськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
86 Запоріжжя Львів 19.36
Синельникове-1
12.11
Підволочиськ
16 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Синельникове-1 -Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Синельникове-1 — Підволочиськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Підволочиськ — Синельникове-1