У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Синельникове-1 - Плетений Ташлик
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Синельникове-1 - Плетений Ташлик:

Розклад поїздів Синельникове-1 Плетений Ташлик на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Синельникове-1 Плетений Ташлик найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, Божедарівка, Кривий Ріг-Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.10, 17.09 зі станції Синельникове-1, в кінцевий же пункт Плетений Ташлик прибувають вони відповідно о 22.25, 00.34 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Синельникове-1 Плетений Ташлик є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Синельникове-1 - Плетений Ташлик складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Синельникове-1 - Плетений Ташлик можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Синельникове-1 – Плетений Ташлик залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128 Запоріжжя Львів 11.10
Синельникове-1
22.25
Плетений Ташлик
11 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
52 Запоріжжя Одеса 17.09
Синельникове-1
00.34
Плетений Ташлик
7 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Синельникове-1 -Плетений Ташлик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Синельникове-1 — Плетений Ташлик

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Плетений Ташлик — Синельникове-1