З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Врадіївка - Первомайськ-на-Бузі
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Врадіївка - Первомайськ-на-Бузі:

Розклад поїздів і електричок Врадіївка - Первомайськ-на-Бузі на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Врадіївка вночі о 01 г 02 хв і прибуває на кінцеву станцію о 01 г 37 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Врадіївка о 17 г 53 хв і прибуває днем в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Врадіївка до пункту прибуття Первомайськ-на-Бузі становить 0 г 42 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 35 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 46 хв.
Всі поїзди від станції Врадіївка до станції Первомайськ-на-Бузі курсують щоденно.
Поїзди, що прямують за маршрутом Врадіївка - Первомайськ-на-Бузі проїжджають через такі станції і населені пункти як: 108 Км.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Врадіївка - Первомайськ-на-Бузі, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Врадіївка - Первомайськ-на-Бузі можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120Л Львів Запоріжжя 01.02
Врадіївка
01.37
Первомайськ-на-Бузі
35 хв Курсує щоденно - переглянути
6602 Подільськ Помічна 09.48
Врадіївка
10.34
Первомайськ-на-Бузі
46 хв Курсує щоденно - переглянути
6604 Подільськ Помічна 17.53
Врадіївка
18.39
Первомайськ-на-Бузі
46 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Врадіївка -Первомайськ-на-Бузі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Врадіївка — Первомайськ-на-Бузі

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Первомайськ-на-Бузі — Врадіївка

За маршрутом Врадіївка - Первомайськ-на-Бузі курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Врадіївка - Первомайськ-на-Бузі Показати тільки електрички сполученням Врадіївка - Первомайськ-на-Бузі