У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Яблунець - Здолбунів-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Яблунець - Здолбунів-Пас.:

Розклад поїздів Яблунець Здолбунів-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Яблунець Здолбунів-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Новоград-Волинський-1, Радулино, Шепетівка, Славута-1, Кривин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.46 зі станції Яблунець, в кінцевий же пункт Здолбунів-Пас. прибувають вони відповідно о 06.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Яблунець Здолбунів-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Яблунець - Здолбунів-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Яблунець - Здолбунів-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Яблунець – Здолбунів-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Харків Ужгород 02.46
Яблунець
06.07
Здолбунів-Пас.
3 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Яблунець -Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Яблунець — Здолбунів-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Здолбунів-Пас. — Яблунець