У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотів - Одеса-Головна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Заболотів - Одеса-Головна:

Розклад поїздів Заболотів Одеса-Головна на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Заболотів Одеса-Головна найчастіше зупиняються на станціях Коломия, Жмеринка-Пас., Затишшя, Подільськ-Жм., Кодима, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.58 зі станції Заболотів, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 08.26 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Заболотів Одеса-Головна є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Заболотів - Одеса-Головна складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Заболотів - Одеса-Головна можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Заболотів – Одеса-Головна залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Заболотів - Одеса-Головна можна від 485.65 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136 Чернівці Одеса 15.58
Заболотів
08.26
Одеса-Головна
16 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Заболотів -Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотів — Одеса-Головна

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса-Головна — Заболотів