У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотів - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Заболотів - Одеса:

Розклад поїздів Заболотів Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Заболотів Одеса найчастіше зупиняються на станціях Коломия, Жмеринка-Пас., Затишшя, Подільськ-Жм., Кодима, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.58 зі станції Заболотів, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 08.26 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Заболотів Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Заболотів - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Заболотів - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Заболотів – Одеса залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Заболотів - Одеса можна від 485.65 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136 Чернівці Одеса 15.58
Заболотів
08.26
Одеса-Головна
16 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Заболотів -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотів — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Заболотів