У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотів - Подільськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Заболотів - Подільськ:

Розклад поїздів Заболотів Подільськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 37 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Заболотів Подільськ найчастіше зупиняються на станціях Коломия, Хмельницький, Рудниця, Крижопіль, Вапнярка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.58 зі станції Заболотів, в кінцевий же пункт Подільськ-Жм. прибувають вони відповідно о 05.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Заболотів Подільськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Заболотів - Подільськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Заболотів - Подільськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Заболотів – Подільськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136 Чернівці Одеса 15.58
Заболотів
05.35
Подільськ-Жм.
13 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Заболотів -Подільськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотів — Подільськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Подільськ — Заболотів