У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотів - Затишшя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Заболотів - Затишшя:

Розклад поїздів Заболотів Затишшя на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 32 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Заболотів Затишшя найчастіше зупиняються на станціях Коломия, Деражня, Кодима, Рудниця, Крижопіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.58 зі станції Заболотів, в кінцевий же пункт Затишшя прибувають вони відповідно о 06.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Заболотів Затишшя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Заболотів - Затишшя складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Заболотів - Затишшя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Заболотів – Затишшя залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136 Чернівці Одеса 15.58
Заболотів
06.30
Затишшя
14 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Заболотів -Затишшя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотів — Затишшя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Затишшя — Заболотів