У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заліщики - Зборів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Заліщики - Зборів:

Розклад поїздів Заліщики Зборів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Заліщики Зборів найчастіше зупиняються на станціях Товсте, Чортків, Копичинці, Хоростків, Трембовля, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.28 зі станції Заліщики, в кінцевий же пункт Зборів прибувають вони відповідно о 11.01 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Заліщики Зборів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Заліщики - Зборів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Заліщики - Зборів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
802 Чернівці Львів 07.28
Заліщики
11.01
Зборів
3 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Заліщики -Зборів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заліщики — Зборів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Зборів — Заліщики