У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Балта
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Балта:

Розклад поїздів Запоріжжя Балта на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 41 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Балта найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Знам'янка-Пас., Врадіївка, Первомайськ-на-Бузі, Помічна, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.55, 12.35 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Балта прибувають вони відповідно о 01.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Балта є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Балта складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Балта можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128 Запоріжжя Львів 09.55
Запоріжжя-1
01.56
Балта
16 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
120 Запоріжжя Львів 12.35
Запоріжжя-1
01.56
Балта
13 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Балта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Балта

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Балта — Запоріжжя