У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Нижньодніпровськ-Вузол-парк З
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя - Нижньодніпровськ-Вузол-парк З:

Поточний розклад електричок Запоріжжя - Нижньодніпровськ-Вузол-парк З включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 31 хв зі станції Запоріжжя і прибуває на станцію Нижньодніпровськ-Вузол-парк З о 21 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6533-6534 сполученням Запоріжжя-2 - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 3 г 11 хв. Між станціями Запоріжжя і Нижньодніпровськ-Вузол-парк З цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Мотор(06.37), 1074 Км(07.23), Славгород-Південний(07.51), Синельникове-1(08.23), Нижньодніпровськ-Вузол(09.10), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя - Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя Нижньодніпровськ-Вузол-парк З ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя - Нижньодніпровськ-Вузол-парк З можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Запоріжжя та Нижньодніпровськ-Вузол-парк З – 108.1 км. Ціна квитка на електричку Запоріжжя Нижньодніпровськ-Вузол-парк З складає 45.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6533-6534 Запоріжжя Дніпро 06.03
Запоріжжя-2
09.14
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З
3 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути
6132-6131* Запоріжжя Дніпро 18.31
Запоріжжя-1
21.22
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З
2 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя -Нижньодніпровськ-Вузол-парк З можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Нижньодніпровськ-Вузол-парк З

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нижньодніпровськ-Вузол-парк З — Запоріжжя