У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Ворохта
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Ворохта:

Розклад поїздів Запоріжжя Ворохта на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Ворохта найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Бердичів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.12 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Ворохта прибувають вони відповідно о 10.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Ворохта є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Ворохта складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Ворохта можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6 Запоріжжя Ясіня 13.12
Запоріжжя-1
10.03
Ворохта
20 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Ворохта

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ворохта — Запоріжжя