У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-1 - Ворохта
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя-1 - Ворохта:

Розклад поїздів Запоріжжя-1 Ворохта на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя-1 Ворохта найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Бердичів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.12 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Ворохта прибувають вони відповідно о 10.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя-1 Ворохта є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя-1 - Ворохта складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя-1 - Ворохта можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя-1 – Ворохта залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Запоріжжя-1 - Ворохта можна від 400.48 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6 Запоріжжя Ясіня 13.12
Запоріжжя-1
10.03
Ворохта
20 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя-1 -Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-1 — Ворохта

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ворохта — Запоріжжя-1