У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-1 - Янцеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя-1 - Янцеве:

Поточний розклад електричок Запоріжжя-1 - Янцеве включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 37 хв зі станції Запоріжжя-1 і прибуває на станцію Янцеве о 18 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6132-6131 сполученням Запоріжжя-1 - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 30 хв. Між станціями Запоріжжя-1 і Янцеве цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя-1 - Янцеве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя-1 Янцеве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя-1 - Янцеве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6533-6534* Запоріжжя Дніпро 06.24
Запоріжжя-1
06.54
Янцеве
30 хв Курсує щоденно - переглянути
6132-6131 Запоріжжя Дніпро 17.37
Запоріжжя-1
18.07
Янцеве
30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя-1 -Янцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-1 — Янцеве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Янцеве — Запоріжжя-1