У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-1 - Яремче
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя-1 - Яремче:

Розклад поїздів Запоріжжя-1 Яремче на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя-1 Яремче найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Бердичів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.12 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Яремче прибувають вони відповідно о 09.14 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя-1 Яремче є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя-1 - Яремче складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя-1 - Яремче можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6 Запоріжжя Ясіня 13.12
Запоріжжя-1
09.14
Яремче
20 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя-1 -Яремче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-1 — Яремче

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Яремче — Запоріжжя-1