У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Затишшя - Ходорів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Затишшя - Ходорів:

Розклад поїздів Затишшя Ходорів на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Затишшя Ходорів найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Кодима, Крижопіль, Вапнярка, Рахни, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.02 зі станції Затишшя, в кінцевий же пункт Ходорів прибувають вони відповідно о 03.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Затишшя Ходорів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Затишшя - Ходорів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Затишшя - Ходорів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Затишшя – Ходорів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
26 Одеса Чернівці 16.02
Затишшя
03.33
Ходорів
11 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
26 Одеса Рахів 16.02
Затишшя
03.33
Ходорів
11 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
236 Одеса Чернівці 16.02
Затишшя
03.33
Ходорів
11 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Затишшя -Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Затишшя — Ходорів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ходорів — Затишшя