У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Затишшя - Рахів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Затишшя - Рахів:

Розклад поїздів Затишшя Рахів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 24. Потяги, що курсують за напрямком Затишшя Рахів найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Ходорів, Ясіня, Лазещина, Вороненко, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.02 зі станції Затишшя, в кінцевий же пункт Рахів прибувають вони відповідно о 09.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Затишшя Рахів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Затишшя - Рахів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Затишшя - Рахів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Затишшя – Рахів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
26 Одеса Рахів 16.02
Затишшя
09.00
Рахів
16 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Затишшя -Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Затишшя — Рахів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рахів — Затишшя