У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Затишшя - Снятин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Затишшя - Снятин:

Розклад поїздів Затишшя Снятин на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Затишшя Снятин найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Коломия, Івано-Франківськ, Галич, Злочів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.02 зі станції Затишшя, в кінцевий же пункт Снятин прибувають вони відповідно о 06.59 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Затишшя Снятин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Затишшя - Снятин складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Затишшя - Снятин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Затишшя – Снятин залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
26 Одеса Чернівці 16.02
Затишшя
06.59
Снятин
14 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
236 Одеса Чернівці 16.02
Затишшя
06.59
Снятин
14 г 57 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Затишшя -Снятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Затишшя — Снятин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Снятин — Затишшя