У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Затишшя - Тернопіль-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Затишшя - Тернопіль-Пас.:

Розклад поїздів Затишшя Тернопіль-Пас. на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 53 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Затишшя Тернопіль-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Кодима, Крижопіль, Вапнярка, Рахни, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.02 зі станції Затишшя, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 23.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Затишшя Тернопіль-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Затишшя - Тернопіль-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Затишшя - Тернопіль-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Затишшя – Тернопіль-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
26 Одеса Чернівці 16.02
Затишшя
23.55
Тернопіль-Пас.
7 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
26 Одеса Рахів 16.02
Затишшя
23.55
Тернопіль-Пас.
7 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
236 Одеса Чернівці 16.02
Затишшя
23.55
Тернопіль-Пас.
7 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Затишшя -Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Затишшя — Тернопіль-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль-Пас. — Затишшя