У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Затишшя - Жмеринка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Затишшя - Жмеринка:

Розклад поїздів Затишшя Жмеринка на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Затишшя Жмеринка найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Кодима, Крижопіль, Вапнярка, Рахни, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.02 зі станції Затишшя, в кінцевий же пункт Жмеринка-Пас. прибувають вони відповідно о 20.02 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Затишшя Жмеринка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Затишшя - Жмеринка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Затишшя - Жмеринка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Затишшя – Жмеринка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Відстань між залізничними станціями Затишшя та Жмеринка складає 255.0 км. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Затишшя -Жмеринка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Затишшя — Жмеринка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Жмеринка — Затишшя