У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зборів - Веренчанка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Зборів - Веренчанка:

Розклад поїздів Зборів Веренчанка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Зборів Веренчанка найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Трембовля, Хоростків, Копичинці, Чортків, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.23 зі станції Зборів, в кінцевий же пункт Веренчанка прибувають вони відповідно о 21.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Зборів Веренчанка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Зборів - Веренчанка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Зборів - Веренчанка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Зборів – Веренчанка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
802 Львів Чернівці 17.23
Зборів
21.35
Веренчанка
4 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Зборів -Веренчанка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зборів — Веренчанка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Веренчанка — Зборів