У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Пас. - Калинівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Калинівка:

Розклад поїздів Здолбунів-Пас. Калинівка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів-Пас. Калинівка найчастіше зупиняються на станціях Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Полонне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.12 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Калинівка-1 прибувають вони відповідно о 02.39 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів-Пас. Калинівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Калинівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів-Пас. - Калинівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Ковель Одеса 22.12
Здолбунів-Пас.
02.39
Калинівка-1
4 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів-Пас. -Калинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів-Пас. — Калинівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Калинівка — Здолбунів-Пас.