У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Пас. - Козятин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Козятин:

Розклад поїздів Здолбунів-Пас. Козятин на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 25 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів-Пас. Козятин найчастіше зупиняються на станціях Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Полонне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.12 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Козятин-1 прибувають вони відповідно о 01.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів-Пас. Козятин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Козятин складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів-Пас. - Козятин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Здолбунів-Пас. – Козятин залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Ковель Запоріжжя 22.12
Здолбунів-Пас.
01.37
Козятин-1
3 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
78 Ковель Одеса 22.12
Здолбунів-Пас.
01.37
Козятин-1
3 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів-Пас. -Козятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів-Пас. — Козятин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Козятин — Здолбунів-Пас.