У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Пас. - Крижопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Крижопіль:

Розклад поїздів Здолбунів-Пас. Крижопіль на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів-Пас. Крижопіль найчастіше зупиняються на станціях Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Полонне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.12 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Крижопіль прибувають вони відповідно о 05.39 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів-Пас. Крижопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Крижопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів-Пас. - Крижопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Здолбунів-Пас. – Крижопіль залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Ковель Одеса 22.12
Здолбунів-Пас.
05.39
Крижопіль
7 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів-Пас. -Крижопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів-Пас. — Крижопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Крижопіль — Здолбунів-Пас.