У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Пас. - Знам'янка-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Знам'янка-Пас.:

Розклад поїздів Здолбунів-Пас. Знам'янка-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 17 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів-Пас. Знам'янка-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Полонне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.12 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Знам'янка-Пас. прибувають вони відповідно о 08.29 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів-Пас. Знам'янка-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Знам'янка-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів-Пас. - Знам'янка-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Здолбунів-Пас. – Знам'янка-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Здолбунів-Пас. - Знам'янка-Пас. можна від 333.84 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Ковель Запоріжжя 22.12
Здолбунів-Пас.
08.29
Знам'янка-Пас.
10 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів-Пас. -Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів-Пас. — Знам'янка-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Знам'янка-Пас. — Здолбунів-Пас.