У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Пас. - Здолбунів-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Здолбунів-Пас.:

Розклад поїздів Знам'янка-Пас. Здолбунів-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка-Пас. Здолбунів-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове, Городище, Корсунь, Миронівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.41 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Здолбунів-Пас. прибувають вони відповідно о 09.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка-Пас. Здолбунів-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Здолбунів-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Знам'янка-Пас. - Здолбунів-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Запоріжжя Ковель 22.41
Знам'янка-Пас.
09.00
Здолбунів-Пас.
10 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка-Пас. -Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Пас. — Здолбунів-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Здолбунів-Пас. — Знам'янка-Пас.