У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Городище
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Злочів - Городище:

Розклад поїздів Злочів Городище на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 53 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Злочів Городище найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.12, 17.19 зі станції Злочів, в кінцевий же пункт Городище прибувають вони відповідно о 22.14, 02.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Злочів Городище є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Злочів - Городище складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Злочів - Городище можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Злочів – Городище залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
86 Львів Покровськ 12.12
Злочів
22.14
Городище
10 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
86 Львів Запоріжжя 12.12
Злочів
22.14
Городище
10 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
42 Трускавець Дніпро 17.19
Злочів
02.56
Городище
9 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Злочів -Городище можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Городище

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Городище — Злочів