У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Кам'янка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Злочів - Кам'янка:

Розклад поїздів Злочів Кам'янка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Злочів Кам'янка найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Хмельницький, Вінниця, Калинівка-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.19 зі станції Злочів, в кінцевий же пункт Кам'янка прибувають вони відповідно о 04.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Злочів Кам'янка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Злочів - Кам'янка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Злочів - Кам'янка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Злочів – Кам'янка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
42 Трускавець Дніпро 17.19
Злочів
04.20
Кам'янка
11 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Злочів -Кам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Кам'янка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кам'янка — Злочів