У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Стрий(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Злочів - Стрий(всі вокзали):

Розклад поїздів Злочів Стрий(всі вокзали) на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Злочів Стрий(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Красне, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.03, 00.06 зі станції Злочів, в кінцевий же пункт Стрий прибувають вони відповідно о 02.43, 03.09 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Злочів Стрий(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Злочів - Стрий(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Злочів - Стрий(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Злочів – Стрий(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
223 Київ Ужгород 00.03
Злочів
02.43
Стрий
2 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
13 Київ Солотвино 00.06
Злочів
03.09
Стрий
3 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
13 Київ Ужгород 00.06
Злочів
03.09
Стрий
3 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
38 Одеса Ужгород 01.39
Злочів
04.58
Стрий
3 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Злочів -Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Стрий(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Стрий(всі вокзали) — Злочів