У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Іваничі
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Іваничі:

Розклад поїздів Знам'янка Іваничі на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Іваничі найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Клесів, Турійськ, Ковель, Маневичі, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.28 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Іваничі прибувають вони відповідно о 04.24 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Іваничі є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Іваничі складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Іваничі можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
131 Дніпро Львів 11.28
Знам'янка-Пас.
04.24
Іваничі
16 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Іваничі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Іваничі

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Іваничі — Знам'янка