У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Ковель
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Ковель:

Розклад поїздів Знам'янка Ковель на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Ковель найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Ківерці, Печанівка, Луцьк, Рівне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.28, 22.41 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Ковель прибувають вони відповідно о 02.40, 13.51 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Ковель є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Ковель складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Ковель можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
131 Дніпро Львів 11.28
Знам'янка-Пас.
02.40
Ковель
15 г 12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
88 Запоріжжя Ковель 22.41
Знам'янка-Пас.
13.51
Ковель
15 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Ковель

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ковель — Знам'янка