У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Луцьк
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Луцьк:

Розклад поїздів Знам'янка Луцьк на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 6 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Луцьк найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Полонне, Рівне, Здолбунів-Пас., Острог, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.41 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Луцьк прибувають вони відповідно о 10.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Луцьк є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Луцьк складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Луцьк можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка – Луцьк залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Знам'янка - Луцьк можна від 256.78 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Запоріжжя Ковель 22.41
Знам'янка-Пас.
10.47
Луцьк
12 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Луцьк

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Луцьк — Знам'янка