У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Ворохта
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Ворохта:

Розклад поїздів Знам'янка Ворохта на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 6 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Ворохта найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Бердичів, Львів, Івано-Франківськ, Яремче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.57 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Ворохта прибувають вони відповідно о 10.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Ворохта є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Ворохта складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Ворохта можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка – Ворохта залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6 Запоріжжя Ясіня 18.57
Знам'янка-Пас.
10.03
Ворохта
15 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Ворохта

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ворохта — Знам'янка