У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Пас. - Буштино
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Буштино:

Розклад поїздів Знам'янка-Пас. Буштино на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка-Пас. Буштино найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Карпати, Королеве, Виноградів-Закарпатський, Берегове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.54 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Буштино прибувають вони відповідно о 07.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка-Пас. Буштино є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Буштино складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Знам'янка-Пас. - Буштино можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка-Пас. – Буштино залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
40 Запоріжжя Солотвино 12.54
Знам'янка-Пас.
07.36
Буштино
18 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка-Пас. -Буштино можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Пас. — Буштино

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Буштино — Знам'янка-Пас.