У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Пас. - Краматорськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Краматорськ:

Розклад поїздів Знам'янка-Пас. Краматорськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка-Пас. Краматорськ найчастіше зупиняються на станціях Олександрія, П'ятихатки-Пас., Вільногірськ, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.04 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Краматорськ прибувають вони відповідно о 15.06 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка-Пас. Краматорськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Краматорськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Знам'янка-Пас. - Краматорськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка-Пас. – Краматорськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Знам'янка-Пас. - Краматорськ можна від 181.00 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
192 Одеса Краматорськ 04.04
Знам'янка-Пас.
15.06
Краматорськ
11 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка-Пас. -Краматорськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Пас. — Краматорськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Краматорськ — Знам'янка-Пас.