У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Пас. - Кременчук
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Знам'янка-Пас. - Кременчук:

Розклад поїздів і електричок Знам'янка-Пас. - Кременчук на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Знам'янка-Пас. вранці о 04 г 18 хв і прибуває на кінцеву станцію о 05 г 46 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 21 г 35 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Знам'янка-Пас. до пункту прибуття Кременчук становить 1 г 48 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 26 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 32 хв.
Деякі поїзди від станції Знам'янка-Пас. до станції Кременчук курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Знам'янка-Пас. - Кременчук проїжджають через такі станції і населені пункти як: Пост 309 Км, Протопопівка, Лікарівка, Павлиш, 270 Км.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Знам'янка-Пас. - Кременчук, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Знам'янка-Пас. - Кременчук можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Знам'янка-Пас. до станції Кременчук можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Ціна квитка на поїзд Знам'янка-Пас. Кременчук починається від 190.72 гривень. Квиток на електричку коштує 35.90 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
8 Одеса Харків 04.18
Знам'янка-Пас.
05.46
Кременчук
1 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
6664 Знам'янка Кременчук 12.30
Знам'янка-Пас.
15.02
Кременчук
2 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути
792 Київ Кременчук 21.35
Знам'янка-Пас.
23.01
Кременчук
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Знам'янка-Пас. -Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Пас. — Кременчук

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Кременчук — Знам'янка-Пас.

За маршрутом Знам'янка-Пас. - Кременчук курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Знам'янка-Пас. - Кременчук Показати тільки електрички сполученням Знам'янка-Пас. - Кременчук