У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золотоноша-1 - Одеса-Головна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Золотоноша-1 - Одеса-Головна:

Розклад поїздів Золотоноша-1 Одеса-Головна на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Золотоноша-1 Одеса-Головна найчастіше зупиняються на станціях Черкаси, Ім. Тараса Шевченка, Капітанівка, Новомиргород, Виска, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.01 зі станції Золотоноша-1, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 09.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Золотоноша-1 Одеса-Головна є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Золотоноша-1 - Одеса-Головна складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Золотоноша-1 - Одеса-Головна можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
248 Київ Одеса 21.01
Золотоноша-1
09.03
Одеса-Головна
12 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Золотоноша-1 -Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золотоноша-1 — Одеса-Головна

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса-Головна — Золотоноша-1