У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса-Головна - Золотоноша-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса-Головна - Золотоноша-1:

Розклад поїздів Одеса-Головна Золотоноша-1 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Одеса-Головна Золотоноша-1 найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Подільськ-Жм., Балта, Любашівка, Врадіївка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.23 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Золотоноша-1 прибувають вони відповідно о 04.59 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса-Головна Золотоноша-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса-Головна - Золотоноша-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Одеса-Головна - Золотоноша-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Одеса-Головна – Золотоноша-1 залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Одеса-Головна - Золотоноша-1 можна від 329.80 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
148 Одеса Київ 17.23
Одеса-Головна
04.59
Золотоноша-1
11 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса-Головна -Золотоноша-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса-Головна — Золотоноша-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Золотоноша-1 — Одеса-Головна