У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6003-6203 Київ — Козятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Козятин номер 6003-6203 відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.03 і прибуває на станцію Козятин-1 о 10.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6003-6203 Київ - Козятин пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, Фастів-1, Чернявка, Харліївка, Чорнорудка, Сестринівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

В зв’язку з виконанням ремонтних робіт колій на станціях Попільня та Кожанка в період з 29 серпня 2022 до 10 жовтня 2022 приміські поїзди на дільниці Козятин-1-Фастів-1 будуть курсувати з відхиленням від свого розкладу (запізнення): - прибуття на ст. Фастів: е/п 6202 +08 хв., е/п 6204 +40 хв., е/п 6206 +40 хв., е/п 6208 +06 хв., е/п 6212 +40 хв., е/п 6214 +47 хв., - прибуття на ст. Козятин: е/п 6201 +22 хв., е/п 6203 +60 хв., е/п 6207 +18 хв., е/п 6209 +16 хв., е/п 6211 +17 хв., е/п 6213 +16 хв.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.03
Караваєві Дачі 07.08 1 хв  07.09 5 хв 
Київ-Волинський 07.14 1 хв  07.15 11 хв 
Вишневе 07.21 1 хв  07.22 18 хв 
Тарасівка 07.27 2 хв  07.29 24 хв 
Боярка 07.33 1 хв  07.34 30 хв 
Малютянка 07.37 1 хв  07.38 34 хв 
Шляхова 07.40 1 хв  07.41 37 хв 
Глеваха 07.43 1 хв  07.44 40 хв 
888 Км 07.47 1 хв  07.47 44 хв 
Васильків-1 07.50 1 хв  07.51 47 хв 
Корчі 07.56 1 хв  07.57 53 хв 
Мотовилівка 08.00 1 хв  08.01 57 хв 
Білки 08.04 1 хв  08.05 1 г  1 хв 
Півні 08.07 1 хв  08.08 1 г  4 хв 
Вишняки 08.11 1 хв  08.11 1 г  8 хв 
Сорочий Брід 08.14 1 хв  08.15 1 г  11 хв 
Снітинка 08.19 1 хв  08.19 1 г  16 хв 
Фастів-1 08.25 10 хв  08.35 1 г  22 хв 
Триліси 08.47 1 хв  08.48 1 г  44 хв 
Кожанка 08.55 1 хв  08.56 1 г  52 хв 
Чернявка 09.03 1 хв  09.04 2 г 
Саверці 09.09 1 хв  09.10 2 г  6 хв 
Попільня 09.16 1 хв  09.17 2 г  13 хв 
Харліївка 09.24 1 хв  09.25 2 г  21 хв 
Брівки 09.34 1 хв  09.35 2 г  31 хв 
Вчорайше 09.42 1 хв  09.43 2 г  39 хв 
Чорнорудка 09.50 1 хв  09.51 2 г  47 хв 
Білосілля 09.55 1 хв  09.56 2 г  52 хв 
Вернигородок 10.00 1 хв  10.01 2 г  57 хв 
Сестринівка 10.07 1 хв  10.08 3 г  4 хв 
Козятин-1 10.20 3 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6003-6203 Київ-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930