У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6003-6203 Київ — Козятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Козятин номер 6003-6203 відправляється зі станції Київ-Пас. о 06.53 і прибуває на станцію Козятин-1 о 10.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6003-6203 Київ - Козятин пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, Фастів-1, Чернявка, Харліївка, Чорнорудка, Сестринівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 06.53
Караваєві Дачі 06.58 1 хв  06.58 5 хв 
Київ-Волинський 07.04 1 хв  07.05 11 хв 
Вишневе 07.11 1 хв  07.12 18 хв 
Тарасівка 07.17 2 хв  07.19 24 хв 
Боярка 07.23 1 хв  07.24 30 хв 
Малютянка 07.26 1 хв  07.27 33 хв 
Шляхова 07.29 1 хв  07.30 36 хв 
Глеваха 07.33 1 хв  07.34 40 хв 
888 Км 07.36 1 хв  07.37 43 хв 
Васильків-1 07.40 1 хв  07.41 47 хв 
Корчі 07.45 1 хв  07.46 52 хв 
Мотовилівка 07.50 1 хв  07.51 57 хв 
Білки 07.53 1 хв  07.54 1 г 
Півні 07.56 1 хв  07.57 1 г  3 хв 
Вишняки 08.00 1 хв  08.01 1 г  7 хв 
Сорочий Брід 08.04 1 хв  08.05 1 г  11 хв 
Снітинка 08.08 1 хв  08.09 1 г  15 хв 
Фастів-1 08.15 15 хв  08.30 1 г  22 хв 
Триліси 08.41 1 хв  08.42 1 г  48 хв 
Кожанка 08.49 1 хв  08.50 1 г  56 хв 
Чернявка 08.57 1 хв  08.58 2 г  4 хв 
Саверці 09.03 1 хв  09.04 2 г  10 хв 
Попільня 09.10 1 хв  09.11 2 г  17 хв 
Харліївка 09.18 1 хв  09.19 2 г  25 хв 
Брівки 09.28 1 хв  09.29 2 г  35 хв 
Вчорайше 09.37 1 хв  09.38 2 г  44 хв 
Чорнорудка 09.45 1 хв  09.46 2 г  52 хв 
Білосілля 09.50 1 хв  09.51 2 г  57 хв 
Вернигородок 09.55 1 хв  09.56 3 г  2 хв 
Сестринівка 10.02 1 хв  10.03 3 г  9 хв 
Козятин-1 10.14 3 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6003-6203 Київ-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728