У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6233-6016 Миронівка — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Миронівка - Київ номер 6233-6016 відправляється зі станції Миронівка о 10.35 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 14.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6233-6016 Миронівка - Київ пролягає по таким станціям як Лютарський, Рокитне, Чепеліївка, Роток, Устинівка, Фастів-2, Сорочий Брід, Білки, Васильків-1, Шляхова, Тарасівка, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 10.35
Карапиші 10.46 1 хв  10.47 11 хв 
Карапиші-2 10.50 1 хв  10.51 15 хв 
Лютарський 10.54 1 хв  10.55 19 хв 
Ольшаниця 11.02 1 хв  11.03 27 хв 
Бушеве 11.06 1 хв  11.07 31 хв 
Рокитне 11.14 1 хв  11.15 39 хв 
Житні Гори 11.19 1 хв  11.20 44 хв 
Сухоліси 11.27 1 хв  11.28 52 хв 
Чепеліївка 11.32 1 хв  11.33 57 хв 
Бірюки 11.36 1 хв  11.37 1 г  1 хв 
Томилівка 11.41 1 хв  11.42 1 г  6 хв 
Роток 11.48 2 хв  11.50 1 г  13 хв 
Біла Церква 11.56 2 хв  11.58 1 г  21 хв 
Гай 12.06 1 хв  12.07 1 г  31 хв 
Устинівка 12.14 1 хв  12.15 1 г  39 хв 
Паляничинці 12.21 1 хв  12.22 1 г  46 хв 
8 Км 12.26 1 хв  12.27 1 г  51 хв 
Фастів-2 12.32 1 хв  12.33 1 г  57 хв 
Фастів-1 12.40 10 хв  12.50 2 г  5 хв 
Снітинка 12.57 1 хв  12.58 2 г  22 хв 
Сорочий Брід 13.01 1 хв  13.02 2 г  26 хв 
Вишняки 13.05 1 хв  13.05 2 г  30 хв 
Півні 13.08 1 хв  13.09 2 г  33 хв 
Білки 13.11 1 хв  13.12 2 г  36 хв 
Мотовилівка 13.15 1 хв  13.16 2 г  40 хв 
Корчі 13.20 1 хв  13.21 2 г  45 хв 
Васильків-1 13.27 1 хв  13.28 2 г  52 хв 
888 Км 13.32 1 хв  13.32 2 г  57 хв 
Глеваха 13.35 1 хв  13.36 3 г 
Шляхова 13.38 1 хв  13.39 3 г  3 хв 
Малютянка 13.41 1 хв  13.41 3 г  6 хв 
Боярка 13.44 1 хв  13.45 3 г  9 хв 
Тарасівка 13.48 1 хв  13.49 3 г  13 хв 
Вишневе 13.55 1 хв  13.56 3 г  20 хв 
Київ-Волинський 14.02 1 хв  14.03 3 г  27 хв 
Караваєві Дачі 14.07 1 хв  14.08 3 г  32 хв 
Київ-Пас. 14.14 3 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6233-6016 Миронівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031